Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Ali Şahinoğlu Partisinin Gümüşdere Köyünde gerçekleştirdiği seçim çalışmasında İl Genel Meclis Üye Adayları Ekrem Yunak, Mesut Polat için destek istedi.
Ali Şahinoğlu Gümüşdere köyünde Pazaryeri ilçesi için hazırladığı projelerden bahsederken Pazaryeri ilçesi için hazırlanan birçok projenin ilçedeki çiftçilere ve hayvancılık ile uğraşan vatandaşlara yönelik olduğunu belirtti.
BİLECİK
1 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.