Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pazaryeri ilçe teşkilatı il genel meclis üyeleri ile birlikte köylerde seçim çalışmalarına devam ediyor.
CHP Pazaryeri İlçe Başkanı Metin Polat ve yönetimi İl Genel Meclis Üye Adayları Ekrem Yunak, Mesut Polat ile birlikte Gümüşdere köyünü ziyaret edip 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendilerine destek istedi.
İl Genel Meclis Üyesi Adayı Ekrem Yunak, Gümüşdere Köyünde düzenlenen seçim çalışmasında projelerini köylü vatandaşlara anlatırken, köylü vatandaşlara desteklerin dolayı teşekkür etti.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.