31 Mart yerel seçimlerine hazırlık kapsamında Belediye Başkanı ve Başkan adayı Zekiye Tekin, İl Genel Meclis adayları Mayir Küçük, Fehmi Piliç, Ak Parti ilçe başkanı Yaşar Karabey, Kadınlar kolu başkanı ve Belediye Meclis adayı Büşra Kanat, Bülent Yurttapan, Selami Özdil, Özcan Özkar, Kadri Kut, Murat Kurt, Ferhan Aybatı ile parti yönetimi ilçe esnaflarını ziyaret ederek hayırlı ramazanlar dilediler.
BİLECİK
12 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.