DOLAR 33,0931 0.07%
EURO 36,2834 0.17%
ALTIN 2.616,070,09
BITCOIN 2137208-1.94098%
Bilecik
28°

AÇIK

13:15

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

X

Milletvekili Selim Yağcı dan yeni yıl mesajı

ABONE OL
1 Ocak 2023 02:07

Değerli Hemşehrilerim…
Yeni ümitler ve beklentilerle 2023 yılına merhaba diyoruz.
2023’ün hemşehrilerim, ülkem ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Cumhur İttifakı olarak Sivas Kongresinde MANDACILARA Karşı Mustafa Kemal Paşanın Önderliğinde “YA İSTİKLAL YA ÖLÜM” sloganıyla çıkılan bağımsızlık yolculuğunun Cumhuriyet ile taçlanmasının 100. Yılında 2023 te her alanda tam bağımsız Türkiye’yi inşa ederek sürdürme ideali için çalışmamızı sürdürdüğümüz bir yıl olacak inşallah.
Son 21 yıldır olduğu gibi 2023 de de inşallah ‘AŞKINAN ÇALIŞAN YORULMAZ’ inancıyla çalışmaya, devam edeceğiz.
Cumhuriyetimizin 100. Yılını kutlamaya hazırlandığımız bu süreçte 2023 hedeflerine erişme adına son viraj 2023 seçimleri olacak. Cumhur ittifakı olarak bu seçimdende halkımızın teveccühü ile sandıktan zaferle çıkacağımıza inanıyorum. İnşallah 2023 yılıda sanayi, ulaştırma, eğitim ve sağlık yatırımlarıyla sosyal hizmet harcamalarını azaltmadan çalışmalarımızı sürdürdüğümüz yatırımlar ve açılışlar yılı olacak.
Tam bağımsız, güçlü, dostuna güven düşmanına korku veren Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz.
Şeyh Edebali’nin “İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN” anlayışından hareketle Türkiye’mizin büyümesi, güçlenmesi için İşçisi, işvereni, esnafı, çiftçisi, genci, yaşlısı ve emeklisiyle toplumun tüm kesimine sahip çıkan; kadının güçlenmesi, çocukların korunması, engellilerin toplumsal hayata katılımı ve ailenin güçlendirilmesi önceliklerimizle AK Parti olarak 21 yıldır olduğu gibi istikrarı, refahı, kalkınmayı sürdürmek, bu küresel krizi fırsata çevirerek, bu zorlu süreçten üreterek, büyüyerek, çıkmak için çalışıyoruz.
Enerjide dışa bağımlılığı azaltmak için, yerli ve millî enerji yatırımlarımızla Türkiye’ye güç katmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
2023 yılı Hastaneler, otobanlar, köprüler, barajlar, içme suyu ve sulama tesisleri, organize sanayi bölgeleri, teknoparklar, enerji ve savunma sanayi projelerini tamamladığımız bir yıl olacak inşallah.
AK Parti olarak ülkemize ve milletimize hizmet yolunda engel tanımadık, tanımıyoruz.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
2022 de dar-ı bekaya uğurladığımız kardeşlerimizi; şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum.
2023’ün hemşehrilerime, ülkemize, bölgemize ve dünyamıza güvenlik, huzur, mutluluk, sağlık ve refah getirmesini temenni ediyorum.
Hep birlikte daha iyiye daha güzele…

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.