Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ile Haliliye Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenen sene sonu sergisi açıldı.
ŞANLIURFA (İGFA) – Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi Başkanlığı sergi salonunda düzenlenen sene sonu sergisine Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, Genel Sekreter Yardımcısı Yahya Ürün ile Oğuz Cesur’un yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
Sene sonu sergisinde kadın kursiyerler tarafından yapılan el işi ürünler sergilenirken Başkan Gülpınar yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
13 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.