Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Gökhan Değirmen ve partililerden Pazaryeri sokaklarında gövde gösterisi.
31 Mart Yerel Seçim yasaklarına 2 gün kala Kahve Konuşmalarına devam eden MHP Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Gökhan Değirmen’ne coşkulu bir kalabalık eşlik ederken, Pazaryeri sokaklarında açtıkları dev MHP bayrağı dikkat çekiyor.
Yenimahallede ilçe halkına projelerinden bahseden MHP Belediye Başkan Adayı Gökhan Değirmen destekleri için Partililere ve ilçe halkına teşekkür etti.
BİLECİK
19 saat önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.