Bilecik’in Osmaneli ilçesinde Hisarcık Beşevler İlkokul ve Ortaokulunda öğrenim gören miniklere jandarma tanıtıldı. 176 öğrencinin katıldığı bilgilendirme faaliyetinde Trafik Şube Müdürlüğü tarafından genel trafik kuralları,ve yayaların uyacakları trafik kuralları, Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından güvenli internet kullanımı ve kişisel güvenlik, Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli tarafından mahremiyet eğitimi verildi.
Etkinlik sonunda eğitime katıllan miniklere hediyeler verildi.
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.