Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde Bağımsız olarak İl Genel Meclis Üyesi adaylığını açıklayan Erkan Karakaş 31 Mart Yerel Seçimleri için çalışmalarını sürdürürken bu günkü çalışmasını ilçede bulunan küçük sanayide gerçekleştirdi.
Sanayi esnafıyla sohbet eden Bağımsız aday Karakaş esnafın sorunlarını dinledi. 31 Mart Yerel seçimlerinde kendisine destek isteyen Karakaş sanayide bulunan esnaflara duvar saati hediye etti.
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.