Bilecik’in Pazaryeri Belediyesi Belediye Başkanı Zekiye Tekin Başkanlığında son toplantısını gerçekleştirdi.
Bir gündem maddesinin görüşüldüğü toplantıda alınan kararın Pazaryeri İlçemize hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Tekin, 2019 yılından bu yana kendisine destek olan meclis üyelerine teşekkür etti.
MHP Pazaryeri İlçe Başkanı Mustafa Tekelioğlu da son meclis toplantısına katılıp toplantıyı takip etti.
BİLECİK
18 saat önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.