Nevşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ‘Peribacası Ülkesinde Masal Kahramanları’ adlı oyunlarını özel çocuklar için sahneledi.
Mehmet UZEL (NEVŞEHİR İGFA)
Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Nevşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncuları, 3 Aralık Engelliler Günü sebebi ile Göreme’de bulunan Kapadokya Engelli Yetenekler Derneği’nin düzenlediği programa katıldı. Burada, Çocuk Gelişimci- Yazar Berna Avşar Bozdoğan’ın yazıp yönettiği ‘Peribacası Ülkesinde Masal Kahramanları’ adlı doğaçlama oyunu sahneleyen oyuncular daha sonra özel çocuklarla birlikte şarkılar söyledi.
Özel çocukların ailelerinin de katıldığı program dernek tarafından düzenlenen diğer etkinliklerle devam etti.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
13 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.