Bilecik İl Özel İdaresi Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü ekiplerince proje hizmetlerinin ve teknik kontrollüğünün yapıldığı Pazaryeri Organize Sanayi Bölgesi; yağmur suyu hattı, içme suyu hattı, kanalizasyon hattı ve 1500m³’lük modüler deposuna kavuşuyor. Çalışmalar tamamlandığında Pazaryeri Organize Sanayi Bölgesinin gerek alt gerek üst yapı olarak su konusundaki tüm ihtiyaçları çözüme kavuşmuş olacak.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.