Connect with us

Bilecik

Başkan Tekin, deprem bölgesi Pazarcık’ta

Haber Ekleme

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, deprem bölgelerini ziyaret edip depremden etkilenen vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kahramanmaraş’ta geçtiğimiz hafta yaşanan deprem felaketi nedeniyle başlatılan yardım seferberliği Pazaryeri ilçesinde sürerken Belediye Başkanı Zekiye Tekin’de depremin en çok hasara yol açtığı Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesini ziyaret edip vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

“Bu zor günleri hep birlikte aşacağız”

Afetten etkilenen vatandaşlarımızın yaralarını daha hızlı sarmak adına Ülke olarak başlatılan yardım seferberliğine Pazaryeri ilçesi olarak vatandaşlarımız katkılarıyla desteklerimiz sürüyor diyen Belediye Başkanı Zekiye Tekin, “Görüyoruz ki deprem bölgelerindeki vatandaşlarımız yalnız değil.  Acılı günler yaşadığımız bu zamanda her zaman olduğu gibi birlik beraberlik içerisinde olmayı sürdürüyoruz. Depremde zarar gören kardeşlerimiz için Ülke olarak vatandaşlık görevlerimizi yerine getiriyor bir nebzede onların yaralarını sarmaya çalışıyoruz.  Bu zor günleri hep birlikte aşacağız” diye konuştu.

Başkan Tekin ile birlikte deprem bölgelerinde AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım’da incelemelerde bulundu.

Advertisement