Kocaeli İletişim Reklamcılık Bölümü mezunu Alpcan Demir, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Rekoraj Günleri’ne Konuşmacı olarak katılacak.
KEŞAN POSTASI / EDİRNE (İGFA) –Kocaeli İletişim Reklamcılık Bölümü’nden mezun olan ve Bi-Bu Reklam Ajansı sahibi olan Alpcan Demir, 16 Mayıs Perşembe günü Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Rekoraj Günleri’ne Konuşmacı olarak katılacak.
Alpcan Demir, reklamcılık ile ilgili merakını ve reklamcılık ile ilgili şu cümlelerle anlattı.”12 yaşımdayken çırak olarak başlayan reklamcılık serüvenim, 25 yaşıma geldiğimde geçmişten bugüne hayalim olan Reklam Ajansı patronluğuna dönüştü. Bu yolculukta ki en büyük gücüm işin mutfağında pişmek oldu. Çıraklığını yapmadığın işin ustası olamazsın başlığıyla attığım adımlar bugünlerimin mimarı oldu. Mezun olduığum okula konuşmacı olarak çağrılmam beni çok mutlu etti. Bu konuda emeği geçen Kocaeli Üniversitesi yönetimine teşekkür ediyorum”
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.