Edirne İl Jandarma Komutanlığı, aile içi ve kadına karşı şiddetle mücadele kapsamında önemli bir bilinçlendirme çalışması gerçekleştirdi.
ERDOĞAN DEMİR / KEŞAN POSTASI
EDİRNE (İGFA) – İpsala İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, tekstil fabrikasında çalışan kadın vatandaşlara yönelik bilgilendirme ve KADES uygulaması tanıtımı faaliyeti gerçekleştirdi.
Faaliyette; 6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun hakkında broşür dağıtımı yapıldı. Aile içi şiddetin önlenmesine yönelik bilinçlendirme çalışması ile KADES mobil uygulamasının amaçları ve kullanımı hakkında eğitim ve tanıtım gerçekleştirildi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
13 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.