Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Yeni Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya geldi. Arı, esnafın sorunlarını dinledi, çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Mehmet UZEL / NEVŞEHİR (İGFA) – Her hafta farklı esnaf gurupları ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam eden Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, sabah erken saatlerde Yeni Sanayi Sitesi’ni ziyaret etti. 13. Blok’ta işyerleri bulunan esnaflarla birlikte kahvaltı yapan Arı, daha sonra esnaflarla sohbet etti.
Sanayi esnaflarının talep ve önerilerini dinleyen Arı, esnaflara çalışmaları hakkında bilgi vererek sorularını cevaplandırdı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.