İzmit Belediyesinin geleneksel sağlıklı yaşam yürüyüşü organizasyonu bu sefer Anneler Günü kapsamında gerçekleşti. Ekipler yürüyüşe katılan kadınlara karanfil takdim etti
KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Anneler Günü etkinlikleri kapsamında sağlıklı yaşam yürüyüş düzenledi.
SEKA Park’ta uzman spor eğitmenleri eşliğinde yapılan yürüyüş organizasyonu sayesinde güzel havanın tadını çıkaran kadınlar hem sosyalleşti hem de spor yapma imkânı buldu. Yürüyüş sonunda katılımcı kadınlara ise ekipler tarafından karanfil takdim etti. Yürüyüşe katılan kadınlar, Anneler Günü vesilesi ile kendilerini unutmayan Başkan Hürriyet ve ekiplere teşekkür ettiler.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.