Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, belediyedeki birimleri gezdi ve mesai arkadaşlarına işlerinde kolaylıklar diledi.
KOCAELİ (İGFA) – Yoğun çalışma temposuyla birlikte, hayırlı olsun ziyaretlerini de kabul eden Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova Belediyesi’ndeki mesai arkadaşlarına kolaylıklar diledi.
Başkan Çiftçi, Çayırova Belediyesi binasında yer alan tüm birimleri gezerek, buradaki personellere hayırlı işler dileklerini iletti. Çayırova halkına hizmet üretmek adına işlerinin başında yer alan personellerle bir araya gelen Çiftçi, mesai arkadaşlarına da çalışmalarına başarılar dileklerini iletti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Çiftçi, “Birlikte daha yapacak çok işimiz var. Şehrimizin yarınları ve halkımızın mutluluğu için özveriyle görev yapan çalışma arkadaşlarımızla birlikte yol yürüdüğüm için kendimi şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız.” dedi.
Başkan Çiftçi, mesai arkadaşlarına gerçekleştirdiği ziyarette, yürütülen çalışmalara ilişkin fikir alışverişi de yaptı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
13 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.