Düzce Valiliği himayesinde, Düzce Belediyesi’nin katkılarıyla baharın müjdecisi olan Hıdırellez Şenliüi düzenlendi.
Sefer DEMİR / DÜZCE (İGFA) – Düzce’deki Hıdırellez etkinliğine Düzce Valisi Selçuk Aslan, Milletvekilleri Ayse Kesir ve Ercan Öztürk, il protokolü ve çok sayida vatandaş katılım sağladı.
Vali Aslan etkinlikte yapığı konuşmada; UNESCO’ nun Somut Olmayan Kültürel Miras listesinde yer alan değeri Hidirellez’in, insanlığın maziden bugüne baharın gelişiyle yeni umutların coşkusunu yansıtan bir kutlama olduğunu ifade etti. Vali Aslan, baharın herkese bolluk ve bereket getirmesini diledi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
12 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.