Kocaeli’de İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, her gün olduğu gibi 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde de sokaktaki dostlarımızı unutmadı
KOCAELİ (İGFA) – Hayvan dostu İzmit Belediyesi, her gün olduğu gibi 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde sokaktaki dostlarımızı unutmadı. İzmit Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, sokaktaki hayvanları besleme programına 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde de devam etti.
Hayvansever vatandaşların da yardımı ile kentin dört bir yanında mama dağıtan ekiplerin çalışmaları devam edecek. Hayvansever vatandaşlar da böyle bir günde sokaktaki dostlarımızı unutmadığı için Başkan Hürriyet ve ekiplere teşekkür etti.
Bu Haber İGF Haber Ajansı İGFA Tarafından Servis Edilmiştir
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.