Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek, Alaşehir ilçesi Horzumkeserler ve Kavaklıdere Mahallelerinin, Cumhuriyet Halk Partisi Mahalle Delegelerini ağırladı.
MANİSA (İGFA) – 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde, yüzde 57,26 gibi bir sonuçla Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mimar Ferdi Zeyrek, göreve başladı. Manisalıların çok büyük bir desteğiyle Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mimar Ferdi Zeyrek’i, Alaşehir ilçesi Horzumkeserler ve Kavaklıdere Mahallesinin, Cumhuriyet Halk Partisi Mahalle Delegeleri ziyaret etti. Ziyarette, Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen de yer aldı. Başkan Ferdi Zeyrek’i kutlayan mahalle delegeleri, mutluluklarını paylaşarak, başarı diledi. Konuklarını kapıda karşılayan Başkan Ferdi Zeyrek de, destekleri nedeniyle teşekkür ederek, belediyelerinin kapılarının herkese her zaman açık olduğunu ifade etti.
Bu Haber İGF Haber Ajansı İGFA Tarafından Servis Edilmiştir
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.