Düzce Cam Düzcespor, Ahmet Yavuz ile anlaştı.
Sefer Demir / Haber Özel TV
DÜZCE (İGFA) – Düzce Cam Düzcespor’da dün akşam saatlerinde Kayyım Heyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya gelerek yeni teknik direktörü belirledi.
Düzce Cam Düzcespor Kayyım Heyeti Başkanı Okan Kaltu ve Yönetim Kurulu Üyeleri bir araya gelerek yapmış oldukları toplantı sonrasında alınan karar ile ligde geride kalan müsabakalarda takımın başına teknik direktörlük görevi için Ahmet Yavuz’un getirildiği duyuruldu.
Bu Haber İGF Haber Ajansı İGFA Tarafından Servis Edilmiştir
BİLECİK
24 saat önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.