MHP Pazaryeri İl Genel Meclis Üyesi Adayları Mehmet Pulat, Ömer Gümüş ile birlikte Fıranlar köyünde kapı kapı dolaşıp 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendilerine destek istedi.
BİLECİK
17 saat önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.