31 Mart seçimlerine Bağımsız İl Genel Meclis adayı olarak giren Haluk Filizli, vatandaşlarla bire bir görüşerek seçildiği taktirde yapacağı çalışmalardan ve daha önceki İl Genel Meclis üyeliğinde yarım kalan işleri bitirmeye geleceğini ifade ediyor. Filizli 2014-2019 döneminde ilçe ve köylerde bir çok projenin hayata geçmesine vesile olmuştu.
BİLECİK
1 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.