İYİ Parti Tokat Belediye Başkan Adayı Hakan Karagöllü Tokat’ta esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
Nurhan İÇMEZ – TOKAT HABER
TOKAT (İGFA) – 31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek Mahalli ve Yerel İdareler seçimleri öncesinde, İYİ Parti’nin Tokat Belediye Başkan Adayı Hakan Karagöllü, seçim kampanyası kapsamında esnaf ziyaretlerine ağırlık verdi. Karagöllü, bu ziyaretlerden birinde Tokat’taki galerici esnafı ile bir araya geldi.
ESNAFIN FAİZ KAYGISI
Galerici esnafıyla yapılan toplantıda, mevduat faizlerinin yüksekliğinden dolayı insanların ticaretten çok, paralarını faize yatırma eğiliminde oldukları vurgulandı. Esnaf, bu durumun araç satışlarını durma noktasına getirdiğini belirtti. Karagöllü, yaşanan bu durgunluğun, hükümetin uyguladığı ekonomik politikalar ve piyasadaki belirsizliklerden kaynaklandığını ifade ederek, İYİ Parti’nin ekonomiyi rahatlatacak politikaları uygulayacağını belirtti.
“DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜM İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM”
Karagöllü ve ekibi, esnafla yaptıkları görüşmelerde yerel yönetimlerin iyileştirilmesinin önemine değinerek, 31 Mart seçimlerinin ülkenin geleceği için kritik öneme sahip olduğunu vurguladı. Seçmenlere hitaben, “Değişimi ve dönüşümü birlikte başlatalım” çağrısında bulundu.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.