Keşan İtfaiyesi Çobançeşme Köyü’nde ev yangınına müdahale etti.
Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Keşan’a bağlı Çobançeşme Köyü’nde önceki gün çıkan yangına müdahale eden Keşan İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yangına müdahale ederek kontrol altına aldı.
Çobançeşme köyünde bacanın tutuşarak çatıya sirayet etmesiyle çıkan yangını görenlerin Keşan İtfaiye Müdürlüğü’ne haber vermesinin ardından olay erine anında müdahale eden Keşan itfaiyesi yangına müdahale ederek söndürdü ve soğutma çalışmaları yapıldı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
10 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.