Edirne U16 Ligi’nde mücadele eden Keşan Gençlerbirliği, Uzunköprü Veteranlar’a 4-2 yenildi.
Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Edirne U16 Ligi’nde mücadele eden Keşan Gençlerbirliği geçtiğimiz Çarşamba günü kendi sahasında Uzunköprü Veteranlar ile karşılaştı.
Saat 14.00’te Keşan Atatürk Stadı Mustafa Kaldı Sahası’nda oynanan karşılaşmayı Uzunköprü Veteranlar 4-2kazanarak sahadan galibiyet ve 3 puan ile ayrıldı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.