Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri Uzunköprü-Hayrabolu karayolu üzerinde drone kamera destekli trafik denetimi gerçekleştirildi.
Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Edirne İl Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması ekipleri, can ve mal kayıplarına neden olabilecek trafik kazalarının önüne geçmek için denetim ve bilgilendirme çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Bu kapsamda, Uzunköprü-Hayrabolu karayolu üzerinde drone kamera destekli trafik denetimi gerçekleştirildi. Yapılan denetimde trafik kurallarına uyan sürücülere teşekkür edilirken, ihlal edenlere ise uyarıda bulunuldu ve gerekli yaptırımlar uygulandı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.