KARACABEY BLD 1-0 AFYONSPOR
TFF 2. Lig Beyaz GURUP 29. Hafta maçları haftasonu oynanan müsabakalar ile tamamlandı. Lider Esenler Erokspor Ankaraspor ile deplasmanda karşılaştı. Golsüz sona eren müsabakada taraflar birer puanın sahibi oldu.
Ligin son sıralarında Zonguldak, Kırşehir, Adıyaman rakiplerine karşı üstünlük sağlayamadılar. Mağlubiyet sonrası tehlike çemberinin içinde kaldılar. Bursaspor kendi sahasında Serikspor ile karşılaştı bir puanı 2-2 lik eşitlikle elde etti.
KARACABEY BLD HES İLAÇ AFYONSPOR
Karacabey Belediyespor geçen hafta deplasmanda Esenler Erokspor ile karşılaşmış ve Istanbul’da 2-1 lik sonuçla üç puanı bırakan taraf olmuş idi. Hes İlaç Afyonspor sahasında Yeni Mersin İ.Y’yi Afyonda 1-0 yenerek moral toplamış idi.
Böyle bir atmosferde başlayan maçta Afyonspor en azından beraberlik umudu ile maçı tamamlamak istedi. İlk devrede golsüz eşitlikle tamamlanan müsabakada istediğini elde etti.
İkinci devre 67. dakikada Karacabey Belediye adına Burak Aydın meşin yuvarlağı ağlarla buluşturunca eşitlik bozuldu
GOOLL Dd 67. KARACABEY BLD 1-0 AFYONSPOR
Burak Aydın
Golden sonra yeniden eşitliği sağlamak için Afyonspor karşı kaleye yüklense de istediği sonucu elde edemedi.
Maç ev sahibi takım lehine 1-0 sonuçlandı. Karacabey Belediye üç puanı alan taraf oldu.
MAÇSONU KARACABEY BLD 1-0 AFYONSPOR
Karacabey Bld’ye haftayı 10. sırada Hes İlaç Afyonspor 12. sırada tamamladı.
Karacabey bu hafta 9. sırada olan Diyarbekirspor deplasmanına giderken, Hes İlaç Afyonspor sahasında 6. sırada olan Ankarasporu konuk edecek.
İsteniş Hakan Tüplek*SPOR*Yurtiçi Haberler
Bu Haber https://www.yurticihaberler.com/ haber sitesinden eklenmeiştir
BİLECİK
15 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.