AFYONDA ULUSLARARASI YEŞİL DÖNÜŞÜM PROJESİ
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde yapılması planlanan uluslararası yeşil dönüşüm projesi çerçevesinde istişare toplantısı düzenlendi.
ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol’un idaresinde, video konferans yöntemiyle gerçekleştirilen toplantıya İtalya ve Tunus’tan temsilcilerin yanı sıra TOBB Afyonkarahisar Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeleri; Selçuklu İlkokulu, Kocatepe Ortaokulu, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yönetici ve öğretmenleri katıldı. Okul yöneticileri ve öğretmenler, toplantının ardından, 2022 yılında Dünyanın En Yeşil Binası Ödülü alan Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasını inceledi.
Bu Haber https://www.yurticihaberler.com/ haber sitesinden eklenmeiştir
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.