İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, önümüzdeki dönem için planlanan 154 projesini lansman programında tanıttı.
Ersel NALBANT/HERKES DUYSUN
BURSA (İGFA) – 7 yıla yakın süredir İnegöl Belediye Başkanı olarak görev yapan Alper Taban, önümüzdeki dönem için hazırladığı projelerini, düzenlenen lansman toplantısında tanıttı.
Başkan Taban’ın 154 projesi içinde yeşil alanlardan kentsel dönüşüme, sosyal konuttan tarihi çarşılara, meydanlardan ulaşıma, kültür ve turizmden eğitime çeşitli alanlarda çalışmalar bulunuyor.
Başkan Taban ayrıca İnegöllülere, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş‘ın sözüyle 1000 sosyal konut müjdesini de verdi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.