DOLAR 32,5673 0.09%
EURO 35,0417 0.28%
ALTIN 2.436,350,06
BITCOIN 2115487-3.0372%
Bilecik
25°

AÇIK

SABAHA KALAN SÜRE

İYİ PARTİ ADAYI TİYATRO İÇİN SAHNEDE SÖZ VERDİ.

İYİ PARTİ ADAYI TİYATRO İÇİN SAHNEDE SÖZ VERDİ.

ABONE OL
8 Mart 2024 13:04

Alper Yağcı Sahne Işıklarının Altında: İYİ Parti’nin Kültür-Sanat Aşığı Adayı, Tiyatro için Söz Verdi! Belediye Başkan Adayı Yağcı, Tiyatro Oyununa Katılarak Sanat Alanında Destek Sözü Verdi

İYİ PARTİ ADAYI TİYATRO İÇİN SAHNEDE SÖZ VERDİ.

İYİ Parti’nin Belediye Başkan adayı Alper Yağcı, seçim kampanyası sürecinde aktif olarak kültür ve sanat faaliyetlerine katılım gösteriyor. Sanatın ve kültürün önemini vurgulayan Yağcı, şehrin bu alanlarda kalkınması için vaatlerde bulundu.
Belediye Başkan adayının yanı sıra, merkez ilçe başkanı İzzet Köken, partinin üst yönetimi, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi adayları, Afyonkarahisar Belediye Tiyatrosu’nun “Eyvah İşler Karıştı” adlı oyununu birlikte izledi. Gösteri sonrasında izlenimlerini paylaşan Yağcı, şehrin kültürel alanda daha büyük ilerlemelere ihtiyacı olduğunu belirtti.

İYİ PARTİ ADAYI TİYATRO İÇİN SAHNEDE SÖZ VERDİ.
Yağcı, kentte sanat ve kültür yatırımlarının yetersiz olduğuna işaret etti ve belediye tiyatrosunun mevcut imkânlarla sanatseverlere hizmet vermeye çalıştığını vurguladı. Aday, göreve gelmeleri halinde bu alandaki hizmetleri genişleteceklerini ve özellikle gençlere bu yönde eğitim imkânları sağlayacaklarını ifade ederek büyük bir kültür merkezinin inşası sözünü verdi. Genel sanat yönetmeni Hasan Elmas ve tiyatro ekibini tebrik eden Yağcı, performanslarından dolayı onları övdü.
Oyun sonrasında sahneye çıkarak performans sergileyen oyuncuları tebrik eden Alper Yağcı, oyunculara çiçek takdim etti ve böylece onların başarısını kutlamış oldu.

Bu Haber https://www.yurticihaberler.com/ haber sitesinden eklenmeiştir

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


HIZLI YORUM YAP