Düzce merkez ve sahil şeridinde mevsim normalinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarını fırsat bilen vatandaşlar sahile akın etti.
Sefer DEMİR – DÜZCE (İGFA) – Hava sıcaklığının 20 derece ölçüldüğü ilin Karadeniz’e kıyısı Akçakoca ilçesinde sıcak havayı fırsat bilenler sahillerde yoğunluk oluşturdu.
Hafta sonu tatilinde ilçede vakit geçirmek isteyenler, sahil şeridinde, yürüyüş yolları, çay bahçeleri ve kafelerde vakit geçirdi.
Sahilde gezen vatandaşlardan bazılarının denize ayağını soktuğu görüntülendi. Öte yandan sahil kenarında yürüyüş yapanların martılara simit attığı anlar vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
Bozüyük Manşet
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.