Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Belediye Başkan Adayı olan Zekiye Tekin, tam kadro AK Parti ilçe Teşkilatıyla birlikte seçim çalışmalarına başladı.
Berat Kandili dolayısıyla ilçede sokaklarında dolaşıp ilçe halkının kandilini kutlayan Başkan Tekin’e belediye meclis üye adayları ve partinin il genel meclis üyesi adayı Mayir Küçük’ün yanı sıra ilçe başkanı Yaşar Karabey, Milletvekili Halil Eldemir ve il Koordinatörü Nurkan Kahraman eşlik etti
BİLECİK
15 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.