DUYGU KUTLU ”UNUT BENİ” DEDİ.
2K Prodüksiyon etiketiyle ve Kamuran Kayra yapımcılığında “Unut Beni” isimli eseriyle müzik dünyasında hızlı bir çıkış yakalayan Duygu Kutlu, emin adımlarla yoluna devam ediyor. Haftanın 5 günü farklı iller ve sahnelerde şarkı söyleyen ve bu tempoya 3 yıldır devam eden güzel yorumcu Duygu Kutlu, sevdiğim işi yapıyorum yorulmam ifadesinde bulundu.
Daha önce çıkardığı “Ölem Ben” ve “İstemem Seni” isimli tekli çalışmalarıyla da yakaladığı başarısının üçüncü teklisiyle tesadüf olmadığını gösterdi. Sahnelere bitmeyen enerjisi ve yorumuyla damga vuran Duygu Kutlu “Kendi tarzımda seslendirdiğim Unut Beni isimli eserin bir fan kitlesi oluştu sahne aldığım her yerde bu şarkı için gelenler var ve en az her gece 4 kez seslendiriyorum istek alıyor, bu şarkının büyüsü beni zirveye taşıyor” dedi. Kaynak Selçuk Aka
Bu Haber https://www.yurticihaberler.com/ haber sitesinden eklenmeiştir
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.