Keşan’da akrabası tarafından baltalı saldırıya uğrayan vatandaş yaralandı.
Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Keşan’da geçtiğimiz pazar günü Yeni Mescit Mahallesi Şehit Piyade Er Hakan Korkmaz Caddesi’nde D.Ç. isimli şahıs, akrabası olan R.U. tarafından balta ile saldırıya uğradı.
Saldırıda D.Ç. yaralanırken, R.U. olay yerinden kaçtı. D.Ç., Keşan Polis Merkezi Amirliği’ne giderek R.U.’dan şikayetçi oldu. Olayla ilgili başlatılan soruşturmada R.U.’nun yakalanması için çalışma başlatıldı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.