Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde geçtiğimiz yıllarda Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanlığı görevi yapan Haluk Filizli bağımsız il genel meclis üyesi adayı olduğunu açıkladı.
Pazaryeri Gündem / BİLECİK (İGFA) – 2014 – 2019 Yılları arasında MHP’den Pazaryeri İl Genel Meclis Üyesi olan ayrıca 4 yıl MHP İlçe başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Haluk Filizli 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde Bağımsız olarak seçimlere katılacağını ve Bozüyük Adliyesinde bulunan Pazaryeri İlçe Seçim Kuruluna İl Genel Meclis Üyeli başvuru evraklarını teslim ettiğini belirtti.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
19 saat önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.