Pazaryeri Tarımsal Kalkınma Kooperatif Başkanı ve Pazaryeri Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Karakaş 31 Mart Yerel Seçimlerinde Bağımsız İl Genel Meclis Üyesi Adaylığını açıkladı.
Tarımsal Kalkınma Kooperatif başkanlığı yanı sıra Pazaryeri Merkez ve Köylerinde sulama birliği başkanı olan Erkan Karakaş başkanı olduğu kooperatif çalışmalarında ilçe merkezi ve köylerde çiftçilere ve üyelerine birçok hizmeti kazandırmasıyla tanınıyor.
BİLECİK
15 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.