Kocaeli’de Selvili Camii cemaatinin kütüphane talebini İzmit Belediyesi iki günde sonuca ulaştırdı.
KOCAELİ (İGFA) – İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in Selvili Camii cemaatiyle buluşmasında cemaat kütüphane talebinde bulundu. Fen İşleri Müdürlüğü atölyelerinde öz kaynaklarla üretilen kütüphane sadece 2 günde teslim edildi
Sabah namazlarına müteakip olarak cami cemaatleriyle buluşmaya devam eden ve 2 gün önce de Selvili Camii cemaatiyle bir araya gelen Başkan Hürriyet, burada kendilerinin taleplerini dinlemişti. Cemaatin kütüphane isteği üzerine Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri harekete geçti ve belediyenin öz kaynaklarıyla hazırladığı kütüphaneyi sadece 2 günde Selvili Cami cemaatine teslim etti.
Selvili Camii İmam Hatibi İsmail Kurtaran, “İzmit Belediyesinden arkadaşlarımız talep ettiğimiz kütüphaneyi getirdiler. Gönderenden getirene, emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bizi sevindirdiler, Allah da onları sevindirsin. Ne arzu ediyorlarsa arzularını nail eylesin. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.