Sosyal belediyecilik uygulamalarını sürdüren Kütahya Belediyesi, Biyonik Kulaklı İşitme Engelliler Derneği’ndeki engelli yakınlarını “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” projesiyle Ilıca’daki Sarıkız Kadınlar Hamamı’nda misafir etti.
KÜTAHYA (İGFA) – Hayata geçirdiği birçok sosyal sorumluluk projesiyle Türkiye’ye örnek olan ve şehrimizde sosyal belediyecilik anlayışını yerleştiren Kütahya Belediyesi, “Büyüklerimize Vefa, Ilıca’da Sefa” projesiyle Biyonik Kulaklı İşitme Engelliler Derneği’ndeki engelli yakınlarını Ilıca’daki Sarıkız Kadınlar Hamamı’nda misafir etti.
Etkinliğe katılan hemşehrilerimiz, düzenlenen anlamlı organizasyon için Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’a ve emeği geçenlere teşekkür etti. Engelli vatandaşlarımızın her zaman yanında olduklarını ifade eden Başkanımız Işık, destek ve çalışmalarının her zaman devam edeceğini vurguladı.
Proje kapsamında her hafta Salı ve Perşembe günü kadınlarla, Çarşamba günü ise erkek vatandaşlarla Ilıca Sarıkız Hamamı’mına gitmeye devam edeceklerini söyledi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
20 saat önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.