Edirne Süper Amatör Lig B grubu’nda Anafartalarspor, Subaşıspor ile 3-3 berabere kaldı.
Erdoğan DEMİR / EDİRNE ( İGFA) – Edirne Süper Amatör Lig B grubu’nda mücadele eden Anafarralarspor geçtiğimiz Pazar günü kendi sahasında Subaşıspor ile karşılaştı.
Saat 15.30’da Keşan Atatürk Stadı Mustafa Kaldı sahasında oynanan karşılaşma 3-3 sona erdi. Her iki takımda bu sonuçla sahadan 1’er puan iler ayrıldı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.