Afyon’nun kaplıcaları ile ünlü ilçesi Sandıklı’ya Hayvanat Bahçesi açıldı. Hayvanat Bahçesinin olduğu bölgede yer alan otellere gelen vatandaşlar ‘’ Hayvanat Bahçesi buraya farklı bir renk katmış. Cafe ve yiyecek-içecek ünitesi henüz açılmamış. Bir an önce açılması gerekiyor. Hayvan sayısı ve çeşitliliğinin de arttırılması iyi olur. Burayı ziyaret etmek buradaki otellere gelenler için farklı bir etkinlik olur. Buranın tam faaliyete geçmesi Sandıklı’ya değer katar ‘’ dediler.
Hayvanat Bahçesinde cins keçi, pelikan,zebra, deve, deve kuşu, maymun, kaz vs gibi hayvanlar bulunuyor.
Özellikle çocukların görmek istediği yırtıcı ve sürüngen hayvanlar ile fil gibi hayvanlar henüz bahçede yer almıyor.
Hayvan barınaklarının termal su sistemi ile ısıtılması hayvan severlerden tam not alıyor.
Bu Haber https://www.yurticihaberler.com/ haber sitesinden eklenmeiştir
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.