Milliyetçi Hareket Partisi Pazaryeri Belediye Başkan Adayı Gökhan Değirmen Pazaryeri ilçesinde seçim maratonuna başladı.
31 Mart 2024’te yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde MHP’den Pazaryeri Belediye Başkanı adayı gösterilen Gökhan Değirmen Pazaryeri ilçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi.
İlçedeki esnafları ziyaret edip, hayırlı işler temennisinde bulunan Gökhan Değirmen esnaflar ile sohbet etti projeleri hakkında vatandaşa ve esnafa bilgiler verdi.
BİLECİK
15 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.