MASKİ Genel Müdürlüğü Sarıgöl ilçesine bağlı Çanakçı mahallesinde vatandaşlara kesintisiz içme suyu sağlayan sondaj kuyusunun elektrik panosunu yeniledi.
MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde arızalardan kaynaklı su kesintisi yaşanmaması adına bakım onarım çalışmalarına devam ediyor. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı, Sarıgöl ilçesine bağlı Çanakçı mahallesinde bulunan sondaj kuyusunun elektrik panosunu baştan aşağıya yeniledi. Mahallelerde hayata geçirilen çalışma sayesinde olası elektrik arızalarından kaynaklı su kesintisinin önüne geçildi. Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Kemal Anaç, “İl genelinde vatandaşlarımıza kesintisiz içme suyu sağlamak adına faaliyete geçirilen sondaj kuyularımızın elektrik kaynaklı sorun yaşanmaması adına incelemelerimizi sürdürüyoruz. Günümüz şartlarına uygun olmayan ve arızalara neden olabilecek elektrik panolarındaki sorunları en aza indirmek ve vatandaşlarımıza arızaları yansıtmamak adına yoğun bir gayret içerisindeyiz. Bu doğrultuda ekip arkadaşlarımız ile birlikte gece gündüz görevimizin başındayız” dedi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
15 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.