MASKİ Genel Müdürlüğü, Selendi ilçesine bağlı Rahmanlar mahallesinde 100 metreküplük prefabrik içme suyu deposunun montaj çalışmalarına başladı. Mekanik imalat çalışmalarının tamamlanmasının ardından mevcut sondaja bağlantısı yapılacak depo ile mahalleye daha sağlıklı bir sistem üzerinden içme suyu ulaşması sağlanacak.
MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, mahallelere prefabrik içme suyu deposu kazandırmaya devam ediyor. Bu kapsamda İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından Selendi ilçesine bağlı Rahmanlar mahallesine daha verimli ve kesintisiz içme suyu sağlamak adına 100 metreküplük prefabrik deponun montaj çalışmalarına başlandı. Mekanik imalat çalışmalarının tamamlanmasının ardından mevcut sondaja bağlantısı yapılacak depo ile mahalleye daha sağlıklı bir sistem üzerinden içme suyu ulaşması sağlanacak.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
18 saat önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
2 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
4 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.