Edirne U13 Gelişim Ligi’nde mücadele eden Keşan Gençlerbirliği geçtiğimiz Cumartesi günü Uzunköprüspor ile karşılaştı.
Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) – Saat 15.00’te başlayan ve Keşan Atatürk Stadı Mustafa Kaldı sahasında oynanan karşılaşmayı Uzunköprüspor 3-2 kazanarak sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu.
Uzunköprüspor’un gollerini Emir Kaçar, Refik Altay Şevik ve Salih Tunay Kuuk atarken, Keşan Gençlerbirliği’nin gollerini de Arda Akcan ve Yasin Yaman kaydetti
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
11 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.