Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi sporcusu Mehmet Aslan, Bursa’da düzenlenen U-16 Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası’nda altın madalya kazandı.
DİYARBAKIR (İGFA) – Gençlik ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Ücretsiz Spor Okullarında keşfedilerek Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne kazandırılan Mehmet Aslan, 3-4 Şubat’ta Bursa’da düzenlenen U-16 Türkiye Salon Atletizm Şampiyonası’nda mücadele etti.
Aslan, farklı illerden yüzlerce sporcunun 18 kategoride yarıştığı turnuvada 3 bin metre yürüyüş müsabakasında Türkiye şampiyonu oldu. Aslan, elde ettiği derece ile altın madalya kazandı.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.