Bilecik’in Pazaryeri ilçesinde “Dünya Tütünsüz Günü” etkinlikleri kapsamında sağlık ekipleri ilçedeki işyerleri, kafe ve kahvehanelerde tütün ürünlerinin zararları hakkında vatandaşa bilgilendirme yapıldı.
Sedat CEYLAN / BİLECİK (İGFA) – Pazaryeri Devlet Hastanesi personeli ilçe merkezinde umuma açık alanlarda tütün mamullerinin insan sağlığına olan zararları anlatıp broşür dağıtırken, sigara kullanan vatandaşlara karbonmonoksit ölçümü gerçekleştirdi.
BU Haber İGF HABER AJANSI tarafından servis edilmiştir.
BİLECİK
14 saat önceBİLECİK
1 gün önceBİLECİK
1 gün önce3 SAYFA
2 gün önceBİLECİK
2 gün önceBİLECİK
3 gün önceBİLECİK
3 gün önceVeri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.