Bilecik’in Pazaryeri İlçesi kadın Belediye Başkanı ile tanışalı 1 yıl oldu.

Pazaryeri ilçe halkı kadınlara imkan verilince neler yapabileceğini, yerel seçimler öncesi bağımsız aday olup seçimlere katılan ve 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Zekiye Tekin’in başarısı ile kanıtlamıştı.

Zekiye Tekin, arkasına aldığı Pazaryeri’li kadınlar ile beraber Kahve köşelerinde masaları yumruklayarak başlayan seçim maratonunda  “Çok değerli büyüklerim sevgili kardeşlerim değerli Ağabeylerim ablalarım bu gün sehpada konuşuyoruz yarın balkonda konuşa caz”  diye Pazaryeri halkının sevgisini kazanmış maratonun sonunda başarıya ulaşmıştı.

Göreve geldiği 1 Nisan gününden beri İlçe halkının sempatisini kazanan başkan Tekin, güler yüzü ile tatlı dili ile seçim öncesi ilçe halkına verdiği vaatleri birer birer yerine getirirken yaptığı çalışmalar ile ilçe halkının beğenisini hala kazanıyor.

Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e Başkanlık koltuğunda geride bıraktığı 1’ci yılındaki başarılı çalışmaları için kutlar, önümüzdeki yıllarda çalışmalarında başarılar dileriz. Doğru yoldan ayrılmamak ümidiyle…


Pazaryeri Gündem