Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nden Başkan Tekin’e teşekkür ziyareti

Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’nden Başkan Tekin’e teşekkür ziyareti

Bozüyük Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı İsmail Topal ve Pazaryeri ilçesinde bulunan Gaziler ve Gazi yakınları Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz Şubat ayında vefat eden Kore Gazisi Refik Özberber’in adı Pazaryeri ilçesinde bulunan bir cadde’ye verilmişti.

Dernek Başkanı İsmail Topal, “Pazaryeri Belediye Başkanımız Sn. Zekiye Tekin’i makamında Pazaryeri ilçemizde bulunan Gazilerimiz, Gazi yakınlarımız ve Merhum Gazimizi Refik Özberber’in oğlu Orhan Özberber ile beraber ziyaret ettik. Rahmetli Kore Gazimiz Refik Özberberin ismini bir caddeye verdiği için ve derneğimiz üyesi şehit Aileleri ve Gazilerimize ayakkabısın dan elbisesine kalpağına kadar karşılayan başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulunduk. Dernek üyelerimiz adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi

Belediye Başkanı Zekiye Tekin’de Bozüyük Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı İsmail Topal ve Pazaryeri ilçesinde bulunan Gazi ve Gazi yakınlarının yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.

İsmet CEP / Bozüyük İHA

Güncel Haber Pazaryeri Haberleri Yaşam