MHP il Başkanı Yaşar, “Sizin tasarruf yönteminiz bu mudur?”

0
222

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı ’dan Belediye Başkanı Şahin’e eleştiri

il Başkanı Fatih Yaşar Sosyal Medya hesabından yapmış olduğu paylaşım ile Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin’i Bilecik Belediyesinden çıkartılan işçiler için eleştirdi.

Başkan Yaşar Sosyal Medya hesabından yapmış olduğu paylaşımda,

“Bugüne kadar hep ‘ çok, para yok’ mazeretiyle 10 ayı eskiten CHP’li Semih Şahin yönetimi, bu zaman diliminde maalesef Bilecik için çakılan bir çivi ile değil, toplu kıyımlarıyla,usulsüzlüklerle, eğlenceler ve eski yönetimi eleştirilerle gündeme geldi.

“Şenliklere, ilan-reklama, konserlere kesenin ağzı açılırken, Bu soğuk kış günlerinde alnının teri ile rızkını kazanan insanlarının sofrasına giden ekmeğin önü kesildi.

31 Mart yerel Seçimlerinden önce CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Hiçbir işçinin işine son vermeyeceğiz.

Bütün İşçilere namus sözü veriyorum. Eğer kazandığımız bir belediye de Belediye Başkanı Haksız yere işine son verirse, ben o işin peşine düşeceğim ve tekrardan o konumuna geri getireceğim” diye NAMUS SÖZÜ verdi, kendisini verdiği sözü tutmaya davet ediyorum.

Hali hazırda Bilecik belediye Başkanlığı makamında
oturan zatı muhterem ise Türk Milletinin Gözünün İçine baka baka işçileri çıkarmayacağını şu şekilde ifade etmişti; “Gelmeden önce ekmek dediniz, kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız”
ancak görüldüğü üzere bu kış günlerinde işçi kardeşlerimiz çaresiz durumda bırakılmıştır.

Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin ve yönetimi, Bilecikli
hemşehrilerimize ve Bilecik’e yaptığı yanlışlarda maalesef ısrar ediyor.
Bu yanlışlar, şehrimize vatandaşlarımıza ciddi zararlar veriyor.

“Bugün gelinen noktada sizin daha dokuz aylıkken verdiğiniz sözlere ne oldu? Seçimden önce tasarruf dediniz, belediye de personel fazlalığı var dediniz, seçimden sonra yaklaşık olarak 150 kişiyi işe aldınız.

Sizin tasarruf yönteminiz bu mudur?


Madem işçi kıyımı yapacaktınız neden 150 kişiyi işe aldınız? Yoksa aldıklarınız seçimden önce söz verip mecbur kaldığınız yandaşlarınız mı?

Mağdur Olan Hemşehrilerimizin Yanındayız!


“Mağdur kim olursa olsun, hepsi bizim vatandaşımızdır. Partilimiz olsun veya olmasın hepsi bizim insanımızdır, hepsi kıymetlidir ve vazgeçilmezimizdir. Hukuki çerçevede, meşruiyet içinde arkadaşlarımızın yanındayız her şartta yardımcı olmaya hazırız.

Meydana Değil, Vicdana Gelin; İşçilere Kıymaktan Vazgeçin, İnsanların Ekmeğiyle Oynamayın!” dedi.

Facebook Yorumları